Didelių tarpatramių stogai www.santvaros.lt

Didelio tarpatramio santvaros

Didelių tarpatramių santvarų konstrukcijos yra lengvesnės už metalinį stogo konstrukcijų karkasą ir leidžia panaudoti lengvesnes ir pigesnes atramines kolonų ar sienų konstrukcijas gaunant efektingai didelius sandėliavimo plotus. Didelių tarpatramių santvaros naudojamos įvairiuose komerciniuose pastatuose: Sandėliuose ir angaruose, Žemės ūkio paskirties ir gamybiniuose pastatuose, Visuomeniniuose pastatuose. Projektų galerija: Kiti projektai: Visi projektaiPastataiSantvaros Skaityti daugiau Angarai, Sandėliai Skaityti ... -> skaityti visą straipsnį.
Mansardiniai stogai www.santvaros.lt

Santvaros mansardiniams stogams

Mansardinės santvaros – tai stogo santvarų konstruktyvas, kurio vidinis tūris arba bent dalis jos naudojama kaip gyvenamoji patalpa. Šio tipo santvarų apatinę juostą veikia daug didesnės apkrovos negu tipines santvaras. Projektavimo procesas pakankamai sudėtingas, nes ieškomi sprendimai siekiant išgauti kiek įmanoma erdvesnes gyvenamąsias patalpas. Mansardinių stogų galerija: Kiti projektai: Visi projektaiPastataiSantvaros Skaityti daugiau Angarai, Sandėliai ... -> skaityti visą straipsnį.
Neeksploatuojamų stogų santvaros www.santvaros.lt

Santvaros neeksploatuojamiems stogams

Tipinės santvaros individualiems namams – tai stogo santvarų konstruktyvas, kurio vidinis tūris neeksploatuojamas ar naudojamas tik kaip sandėliavimo patalpa. Tokios santvaros geba atlaikyti dideles sniego, vėjo apkrovas, taip pat galima išgauti didesnius laikymo tarpatramius negu su mansardinėmis santvaromis arba kito tipo konstrukcijomis. Neeksploatuojamųjų stogų su santvaromis galerija: Kiti projektai: Visi projektaiPastataiSantvaros Skaityti daugiau Angarai, Sandėliai ... -> skaityti visą straipsnį.