Medines santvaros individualiems namams Individuali statyba

Santvaros individualiems namams: gaminti statybos aikštelėje ar gamykloje?

Nuolatos netyla diskusijos dėl statybos produktų kokybės. Kokie produktai gali būti kokybiškai pagaminti statybos aikštelėje, o kuriuos visgi geriau gaminti gamyklinių būdu? Ne išimtis ir medinės santvaros individualiems namams. Šioms atsakingoms namo konstrukcijoms dažnai mažai skiriama dėmesio tiek projektavimo metu, tiek gamybos ir montavimo metu statybos aikštelėje. Ką svarbu žinoti apie medines stogo santvaras? Žmogaus ... -> skaityti visą straipsnį.
Medines santvarines konstrukcijos dideliu tarpatramiu statiniams Inovatyvi statyba www.santvaros.lt

Medinės santvarinės konstrukcijos didelių tarpatramių statiniams

Medinėmis konstrukcijomis su dygiuotų plokštelių jungtimis galima perdengti itin didelius tarpatramius. Be papildomų atraminių sienų ar kolonų galima statyti iki 42 m pločio sandėlius ar angarus. Šios konstrukcijos yra 7 kartus lengvesnės už metalinį stogo konstrukcijų karkasą. Lengva stogo konstrukcija leidžia panaudoti lengvesnes ir pigesnes atramines kolonų ar sienų konstrukcijas gaunant efektingai didelius sandėliavimo plotus. Neribotos ... -> skaityti visą straipsnį.

Vilniaus vakarinio aplinkkelio viaduko statybai panaudota moderni MiTek klojinių sistema

Prieš keliolika metų Lietuvą pasiekusi medinių konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo sistema „MiTek“ iki šiol dažniausiai buvo naudojama stogo santvaroms įrengti. Sostinės vakarinio aplinkkelio III etapo statyba žymi naują pradžią – naudojant „MiTek“ sistemą pirmąkart Lietuvos susisiekimo infrastruktūros projekte buvo įrengti klojiniai keturiems viadukams. Naujas etapas – darbai susisiekimo infrastruktūrai Medines metalinėmis dygliuotomis plokštelėmis sutvirtinamas ... -> skaityti visą straipsnį.
Statybos produktu zenklinimas CE Inovatyvi statyba santvaros

Statybos produktų ženklinimas CE

Visi suprantame, jog ateitį rinkoje turi tik tie gaminiai, kurie atitinka tam tikrus kokybės, vartojimo savybių reikalavimus, yra ekologiški bei saugūs. Pasaulinėje praktikoje priimta, jog tokį gaminio atitikimą konkretiems reikalavimams žymi vienoks ar kitoks ženklinimas. Europos Sąjungoje priimta, jog tokį atitikimą rodo gaminių ženklinimas „CE“ ženklu. Statybos produktų ženklinimo CE ženklu reglamentavimas Jei gamintojas nėra …

-> skaityti visą straipsnį.
Konstrukcine statybine mediena Inovatyvi statyba

Statybinė mediena. Kaip teisingai pasirinkti?

Mediena yra gana populiari ir dažnai naudojama statybinė medžiaga. Tinkamas statybinės medienos parinkimas gali lemti namo ilgaamžiškumą, o priimtas skubotai – ateityje kelti nemažai rūpesčių ir papildomų išlaidų, tad kaip neapsigauti ir pasirinkti tinkamą medieną statybai? Mediena rūšis, amžius ir drėgnumas Ko gero, vienas svarbiausių klausimų renkantis medieną – kokios rūšies medį pasirinkti? Vienas iš …

-> skaityti visą straipsnį.

MiTek santvarinių konstrukcijų gamybos technologija

Prieš keliolika metų Lietuvą pasiekusi medinių konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo sistema MiTek naudojama gaminti santvarines medines konstrukcijas. Ši technologija dažniausiai yra naudojama stogo santvarų gamybai, tačiau yra pritaikoma kitose srityse: tiltų klojinių gamyboje, medinių santvarinių pastatų statyboje. Kuo gi įdomi ir kokias galimybes atveria ši technologija? MiTek technologijos istorija Kompanija MiTek kaip šeimos įmonė ... -> skaityti visą straipsnį.