Kiemo statiniai iš medžio: garažai, pavėsinės, stoginės, pirtys, saunos ir kt. Lengvai montuojami ir prižiūrimi, jie taps Jūsų kiemo puošmena bei suteiks kasdieniam gyvenimui daugiau patogumo.

Visiems užsakymams bus parengti detalūs brėžiniai, 3D vizualizacijos ir sąmatos. Jūsų pageidavimu pagamintas konstrukcijas pristatysime ir sumontuosime.

NEMOKAMA SĄMATA JŪSŲ PROJEKTUI


  Kiemo mediniu konstrukciju statiniai Inovatyvi statyba www.santvaros.lt

  Galvojate apie garažą Jūsų automobiliui?

  Garažas – tai vieta, kur laikomas mėgiamas automobilis ir vieta, kur kiekvienas mašinos savininkas jaučiasi kaip namie, visiškai asmeninėje teritorijoje.

  Medinių konstrukcijų garažas – greitas ir ekonomiškas sprendimas. Paprasta statyba, lengva priežiūra, ilgaamžiškumas ir natūralumas – tik keli medinio garažo pranašumai.

  Medines konstrukcijos apdirbamos įvairiomis specialiomis cheminėmis medžiagomis, kurios pakeičia pagrindines medžio fizines bei chemines savybes į gerąją pusę. Medienai nebebaisi padidėjusi drėgmė ar ugnies poveikis.

  Garažai - idėjų galerija

  Galvojate apie medinę pavėsinę savo kieme?

  Jei, pažvelgę į savo puikų namą ir gerai sutvarkytą teritoriją aplink jį, Jūs ūmai suprantate, kad kažko trūksta, vadinasi, atėjo laikas aplinką papildyti pavėsine. Bet kuris sodas su pavėsine tampa puošnesnis ir patrauklesnis. Pavėsinė beveik visada labiausiai mėgiama poilsio vieta sklype.

  Išorinė pavėsinės išvaizda ir forma gali būti pati įvairiausia: nuo kvadratinės iki apvalios arba rombo formos, penkiabriaunės, šešiabriaunės, aštuonbriaunės ar netradicinės (netaisyklingos) formos. Esant pakankamai dideliems pavėsinės matmenims, galima joje pastatyti šašlykinę (barbekiu), apstatyti ją įvairia vazonuose augančia augalija.

  Pavėsinę reikia stengtis pastatyti tokioje vietoje, kad ji taptų ta poilsio vieta, kurioje laiką būtų galima leisti esant bet kokiam orui. Ji turi būti pakankamai apsaugota nuo žvarbaus vėjo, taip pat nuo kepinančių saulės spindulių. Taip pat, statant pavėsinę, derėtų atsižvelgti į iš pavėsinės prieš akis atsiveriančio gražaus peizažo galimybes.

  Pavėsinės - idėjų galerija

  Stoginė - racionali ir pigi alternatyva garažui?

  Vienas svarbiausių klausimų naujo individualaus namo savininkui – kur statyti automobilį bei laikyti buities rakandus: garaže ar tiesiog po stogu? Nors Lietuvoje vis dar gaji tradicija mūryti didelius garažus, architektai pastebi, kad daugelį poreikių gali patenkinti ir stoginė.

  Medinės stoginės – ypač universalios, praktiškos ir patogios.

  Stoginės - idėjų galerija