Medinės santvaros gaminamos pramoniniu būdu pagal standartą EN 14250, santvaros elementus tarpusavyje sujungiant specialiomis perforuotomis cinkuoto plieno dygiuotomis plokštelėmis (MiTek technologija).

Santvarų gamybai naudojamas specialus didelės jėgos presas, kuris tolygiai iš abiejų pusių sujungia santvaros elementus į vieną standų mazgą.

NEMOKAMA SĄMATA JŪSŲ PROJEKTUI


Santvaros neeksploatuojamiems stogams

Tipinės santvaros individualiems namams – tai stogo santvarų konstruktyvas, kurio vidinis tūris neeksploatuojamas ar naudojamas tik kaip sandėliavimo patalpa.

Tokios santvaros geba atlaikyti dideles sniego, vėjo apkrovas, taip pat galima išgauti didesnius laikymo tarpatramius negu su mansardinėmis santvaromis arba kito tipo konstrukcijomis.

Medines santvaros individualiems namams inovatyvi statyba www.santvaros.lt

Mansardinės santvaros

Mansardinio stogo santvaros inovatyvi statyba www.santvaros.lt

Mansardinės santvaros – tai stogo santvarų konstruktyvas, kurio vidinis tūris arba bent dalis jos naudojama kaip gyvenamoji patalpa. Šio tipo santvarų apatinę juostą veikia daug didesnės apkrovos negu tipines santvaras.

Projektavimo procesas pakankamai sudėtingas, nes ieškomi sprendimai siekiant išgauti kiek įmanoma erdvesnes gyvenamąsias patalpas. Dažniausiai renkamasi iš kelių alternatyvių variantų. Neretai atsiranda papildomų atramų pastato vidinėje srityje.

Didelio tarpatramio stogo santvarų konstrukcijos

Didelių tarpatramių medinės santvaros – tai stogo santvarų konstruktyvas, skirtas sandėliams ar angarams. Santvaros gaminamos naudojant dygiuotų plokštelių technologiją leidžia perdengti iki 42 m tarpatramius be papildomų atraminių sienų.

Šios konstrukcijos yra lengvesnės už metalinį stogo konstrukcijų karkasą ir leidžia panaudoti lengvesnes ir pigesnes atramines kolonų ar sienų konstrukcijas gaunant efektingai didelius sandėliavimo plotus.

Dideliu tarpatramiu stogu santavaru konstrukcijos inovatyvi statyba www.santvaros.lt

Santvarų tipai

Santvarų konstrukcija ypač tvirta, palyginti su įprastomis medinėmis konstrukcijomis – gegnėmis, santvarų gamyba leidžia sutaupyti iki 20 proc. medienos ir maksimaliai išnaudojama pastarųjų laikomoji galia.

MiTek stogo santvaru tipai inovatyvi statyba www.santvaros.lt

Stogo konstrukcijų projektavimas

Medinių stogo konstrukcijų projektavimas vykdomas naudojant MiTek kompanijos programas: TrussCon Normal ir RoofCon. Automatizuotas projektavimo procesas užtikrina greitesnį ir efektyvesnį konstrukcijų darbo brėžinių parengimą.

UAB „Inovatyti statyba” konstruktoriai suprojektuos Jūsų namo ar pastato stogo konstrukcijas – medines santvaras su dygiuotomis plokštelėmis. Atlikę darbus Užsakovui pateikiame konstrukcijų darbo projektą su:

  • projekto dalies vadovo parašais;
  • medžiagų specifikacijomis;
  • konstrukcijų jungimo mazgais;
  • 3D vizualizaciją.

3D vizualizacija žymiai palengvina konstrukcijų montavimo procesą, kai pastatas turi sudėtingos konfigūracijos stogą arba kai stogas turi daug susikertančių plokštumų.

Kaip pateikti užklausimą projektavimo darbams?

Stogo santvaru projektavimas Roofcon programa Inovatyvi statyba www.santvaros.lt

Norėdami pateikti užklausimą projektavimo darbams, mes iš Jūsų laukiame žemiau nurodytos informacijos:

  • Jūsų kontaktiniai duomenys;
  • aukštų planai;
  • pastato pjūviai;
  • brėžinių formatai: *.pdf, *.dwg, ar *.dxf.
NEMOKAMA SĄMATA JŪSŲ PROJEKTUI


Mediena santvarų gamybai

Inovatyvi statyba Statybos medienos zenklinimas CESantvaros – tai itin tikslus ir tvirtas nešančios stogo konstrukcijos gaminys. Vykdant santvarų gamybą statybos objekte, praktiškai  neįmanoma pagaminti tikslių ir patikimų medinių konstrukcijų, dažnai net nėra fizinių galimybių patikrinti gaminio gabaritinių matmenų, užtikrinti sujungimų stabilumo ar tvirtinimo varžtų kokybės.

Santvaras gaminame tik iš aukštos kokybės konstrukcinės C24 klasės medienos, todėl galime garantuoti jog gaminys bus tvirtas ir ilgaamžis, gaminiui keliame itin didelius tikslumo reikalavimus.

MiTek dygiuotųjų plokštelių santvarų gamybos technologija

Santvarinės stogo konstrukcijos - MiTek dygiuotosios plokštelės

Santvarų gamybai naudojame MiTek kompanijos dygiuotų plieninių cinkuotų plokštelių sujungimo technologiją ir įrenginius. Pasaulyje ši technologija jau naudojama daugiau kaip 50 metų ir paplitusi daugiau nei 110 šalių.

Medines konstrukcijos naudojant dygiuotąsias plokšeteles yra patikimos. Dėka unikalių mazgų sujungimų dygiuotomis plokštelėmis nors ir yra itin lengvos jos išlieka ypač stiprios ir pasižymi savo didele laikomąja galia.

Priklausomai nuo stogo eksploatacijos aplinkos  korozinio aktyvumo, parenkamos cinkuotos ar nerūdijančio plieno dygiuotosios plokštelės. Santvarų surinkimas vykdomas ant specialių platformų pagal trafaretus, naudojant MiTek presus dygiuotų plokštelių tvirtinimui.

Siekiant apsaugoti pagamintas santvaras nuo kenkėjų, grybelio bei kelis kartus prailginti medienos eksploatacijos laiką, jos yra impregnuojamos antiseptikais. Santvaros yra mirkomos pramoninėje vonioje arba apipurškiamos.

Užtikrinant priešgaisrinius stogo konstrukcijų reikalavimus santvaros yra impregnuojamos sertifikuotu antipirenu. Impregnuotos santvaros atitinka B-s2, d0 degumo klasę, pagal LST EN 13501-1 standarto reikalavimus.

Gamybos kontrolė ir Sertifikavimas

Gamyba yra vykdoma pagal atestuoto konstruktoriaus brėžinius, vykdoma matmenų tikslumo bei kitų parametrų kontrolė pagal standarto EN 14250 reikalavimus. Visoms pagamintoms stogo santvarų konstrukcijoms išduodame techninį pasą, ženklinamą CE ženklu.

Inovatyvi statyba, Medinių santvaru sertifikatai

Stogo santvaras montuojame visoje Lietuvoje

Jūsų pageidavimu pagamintas santvaras pristatome visoje Lietuvoje. Esant poreikiui greitai ir kokybiškai montuojame mūsų pagamintas santvaras, suteikiame garantijas įvykdytiems darbams.