Medinės santvaros gaminamos pramoniniu būdu pagal standartą EN 14250, santvaros elementus tarpusavyje sujungiant specialiomis perforuotomis cinkuoto plieno dygiuotomis plokštelėmis (MiTek technologija).

NEMOKAMA SĄMATA JŪSŲ PROJEKTUI


  Santvarų gamybai naudojamas specialus didelės jėgos presas, kuris tolygiai iš abiejų pusių sujungia santvaros elementus į vieną standų mazgą.

  Santvaros neeksploatuojamiems stogams

  Tipinės santvaros individualiems namams – tai stogo santvarų konstruktyvas, kurio vidinis tūris neeksploatuojamas ar naudojamas tik kaip sandėliavimo patalpa.

  Tokios santvaros geba atlaikyti dideles sniego, vėjo apkrovas, taip pat galima išgauti didesnius laikymo tarpatramius negu su mansardinėmis santvaromis arba kito tipo konstrukcijomis.

  Medines santvaros individualiems namams inovatyvi statyba www.santvaros.lt

  Mansardinės santvaros

  Mansardinio stogo santvaros inovatyvi statyba www.santvaros.lt

  Mansardinės santvaros – tai stogo santvarų konstruktyvas, kurio vidinis tūris arba bent dalis jos naudojama kaip gyvenamoji patalpa. Šio tipo santvarų apatinę juostą veikia daug didesnės apkrovos negu tipines santvaras.

  Projektavimo procesas pakankamai sudėtingas, nes ieškomi sprendimai siekiant išgauti kiek įmanoma erdvesnes gyvenamąsias patalpas. Dažniausiai renkamasi iš kelių alternatyvių variantų. Neretai atsiranda papildomų atramų pastato vidinėje srityje.

  Didelio tarpatramio stogo santvarų konstrukcijos

  Didelių tarpatramių medinės santvaros – tai stogo santvarų konstruktyvas, skirtas sandėliams ar angarams. Santvaros gaminamos naudojant dygiuotų plokštelių technologiją leidžia perdengti iki 42 m tarpatramius be papildomų atraminių sienų.

  Šios konstrukcijos yra lengvesnės už metalinį stogo konstrukcijų karkasą ir leidžia panaudoti lengvesnes ir pigesnes atramines kolonų ar sienų konstrukcijas gaunant efektingai didelius sandėliavimo plotus.

  Dideliu tarpatramiu stogu santavaru konstrukcijos inovatyvi statyba www.santvaros.lt

  Santvarų tipai

  Santvarų konstrukcija ypač tvirta, palyginti su įprastomis medinėmis konstrukcijomis – gegnėmis, santvarų gamyba leidžia sutaupyti iki 20 proc. medienos ir maksimaliai išnaudojama pastarųjų laikomoji galia.

  MiTek stogo santvaru tipai inovatyvi statyba www.santvaros.lt

  Stogo konstrukcijų projektavimas

  Medinių stogo konstrukcijų projektavimas vykdomas naudojant MiTek kompanijos programas: TrussCon Normal ir RoofCon. Automatizuotas projektavimo procesas užtikrina greitesnį ir efektyvesnį konstrukcijų darbo brėžinių parengimą.

  Kaip pateikti užklausimą projektavimo darbams?

  Stogo santvaru projektavimas Roofcon programa Inovatyvi statyba www.santvaros.lt

  UAB „Inovatyvi statyba” konstruktoriai suprojektuos Jūsų namo ar pastato stogo konstrukcijas – medines santvaras su dygiuotomis plokštelėmis. Atlikę darbus Užsakovui pateikiame konstrukcijų darbo projektą su:

  • projekto dalies vadovo parašais;
  • medžiagų specifikacijomis;
  • konstrukcijų jungimo mazgais;
  • 3D vizualizaciją.

  3D vizualizacija žymiai palengvina konstrukcijų montavimo procesą, kai pastatas turi sudėtingos konfigūracijos stogą arba kai stogas turi daug susikertančių plokštumų.

  Mediena santvarų gamybai

  Medinės santvaros gaminamos pramoniniu būdu pagal standartą EN 14250, santvaros elementus tarpusavyje sujungiant specialiomis perforuotomis cinkuoto plieno dygiuotomis plokštelėmis (MiTek technologija).

  Santvarų gamybai naudojamas specialus didelės jėgos presas, kuris tolygiai iš abiejų pusių sujungia santvaros elementus į vieną standų mazgą.

  Medinių santvarų gamyba.

  MiTek dygiuotųjų plokštelių santvarų gamybos technologija

  Santvarų gamybai naudojame MiTek kompanijos dygiuotų plieninių cinkuotų plokštelių sujungimo technologiją ir įrenginius. Pasaulyje ši technologija jau naudojama daugiau kaip 50 metų ir paplitusi daugiau nei 110 šalių.

  Medines konstrukcijos naudojant dygiuotąsias plokšeteles yra patikimos. Dėka unikalių mazgų sujungimų dygiuotomis plokštelėmis nors ir yra itin lengvos jos išlieka ypač stiprios ir pasižymi savo didele laikomąja galia.

  Priklausomai nuo stogo eksploatacijos aplinkos  korozinio aktyvumo, parenkamos cinkuotos ar nerūdijančio plieno dygiuotosios plokštelės. Santvarų surinkimas vykdomas ant specialių platformų pagal trafaretus, naudojant MiTek presus dygiuotų plokštelių tvirtinimui.

  Siekiant apsaugoti pagamintas santvaras nuo kenkėjų, grybelio bei kelis kartus prailginti medienos eksploatacijos laiką, jos yra impregnuojamos antiseptikais. Santvaros yra mirkomos pramoninėje vonioje arba apipurškiamos.

  Užtikrinant priešgaisrinius stogo konstrukcijų reikalavimus santvaros yra impregnuojamos sertifikuotu antipirenu. Impregnuotos santvaros atitinka B-s2, d0 degumo klasę, pagal LST EN 13501-1 standarto reikalavimus.

  Gamybos kontrolė ir Sertifikavimas

  Gamyba yra vykdoma pagal atestuoto konstruktoriaus brėžinius, vykdoma matmenų tikslumo bei kitų parametrų kontrolė pagal standarto EN 14250 reikalavimus. Visoms pagamintoms stogo santvarų konstrukcijoms išduodame techninį pasą, ženklinamą CE ženklu.

  Stogo santvaras montuojame visoje Lietuvoje

  Kokį savo namų stogą norėtumėte įsirengti – tvirtą, kad nepraleistų vandens ir ilgai tarnautų?

  Stogo konstrukcija yra viso stogo šerdis, kuri turės atlaikyti sniego ir vėjo apkrovas, ant jos bus montuojama stogo danga, apšiltinimo medžiaga, pakalimai, lietaus nuvedimo sistema, lubos.

  Dėl šios priežasties santvarinės konstrukcijos tapo tokios populiarios:

  – ne iš akies, o specialia projektavimo programa yra apskaičiuojamos apkrovos,

  – ne atsitiktinė mediena, o naudojama rinktinė kalibruota ir impregnuota,

  – ne maždaug, o programuojamomis staklėmis gaminamas tikslus gaminys.

  Santvarų montavimas

  Dengdami namų stogus susiduriame su daugeliu klientų klausimų – kokias rinktis stogo dengimo medžiagas, kurios geriausios, pigiausios, brangiausios, kokias rekomenduotume.

  Ir šis klausimas nėra vienareikšmis, nes skirtingiems stogams, skirtingi sprendimai, todėl pasidalinti savo patirtimi galime tik įvertinę konkretaus stogo projektą.

  Štai šiame projekte, įvertinus pasirinktą stogo nuolydį ir dangą, montuojame itin tvirtą ir atsparią difuzinę plėvelę Riwega Protector Head FH330 su lipniais kraštais.

  Kodėl pasirinktas toks sprendimas aiškina mūsų partnerių atstovas iš Euremsta Tadas.

  Difuzinės plėvelės dengimas

  Greitai uždengtas stogas leis apsaugoti sienų konstrukciją nuo lietaus ir tęsti tolimesnius statybos darbus.

  Renkantis namo stogą daug diskutuojama, kokią konstrukciją, plėvelę, dangą, šiltinimo medžiagą pasirinkti, kas gali atlikti darbus?

  Šiame video, tęsiame stogo dengimo etapų pristatymą ir kalbiname Ruukki stogai Baltijos šalių marketingo vadovą Mantą, kuris pristato šių dienų individualių namų stogų tendencijas ir praktinius Ruukki plieninės dangos dengimo aspektus.

  Stogo dangos dengimas

  Kiekvienas projektas yra individualus ir jam optimalus sprendimas surandamas ne tik tiesmukai skaičiuojant pagal brėžinį, bet ir detaliau išdiskutavus kliento vizijas, pasidalinant abipuse patirtimi.

  Jūsų pageidavimu pagamintas santvaras pristatome visoje Lietuvoje. Esant poreikiui greitai ir kokybiškai montuojame mūsų pagamintas santvaras, suteikiame garantijas įvykdytiems darbams.