Vykdant viadukų statybos darbus būtina parengti tikslius klojinius gelžbetonio monolito konstrukcijos betonavimui. Sudėtinga viaduko konstrukcijos forma lemia, kad klojinių gamybai yra naudojamos medinės konstrukcijos.

Medinių konstrukcijų klojiniai su dygliuotomis plokštelėmis leidžia ne tik tiksliai suprojektuoti klojinius, paskaičiuoti jų apkrovas bet ir tris kartus padidinti klojinių montavimo greitį.

NEMOKAMA SĄMATA JŪSŲ PROJEKTUI


  Liktiniai klijiniai tiltams Inovatyvi statyba www.santvaros.lt

  Klojinių Projektavimas, Gamyba ir Montavimas

  Medinių konstrukcijų klojinių projektavimui naudojamai 3D projektavimo programinė įranga „RoofCon / TrussCon“, kurią pasitelkiant klojinių konstrukcijų projektavimas supaprastėja ir įvykdomas per sąlygiškai trumpą laiką.

  Liktiniai tiltų klojiniai. Brežinys

  Tiltų bei viadukų gelžbetonio monolito klojiniai gamybos prasme niekuo nesiskiria nuo stogo santvarų gamybos. Skiriasi tik formos, o gamyba reikalauja daugiau atidumo ir laiko, nes tiltų klojiniuose daugiau sujungimo taškų. Tikslumas yra itin svarbus. Gaminant klojinius gamykliniu būdu medienos išeiga apie 20 % mažesnė nei gaminant statybos aikštelėje.

  Gamykliniu būdų pagamintų klojinių montavimo greitis kelis kartus didesnis nei statybos aikštelėje, be to statybos aikštelėje nėra galimybių užtikrinti pageidaujamą klojinių tikslumą.

  Vilniaus vakarinio aplinkkelio projekto nuotraukų galerija