MiTek sistemos  konstrukcijos gali būti pačių įvairiausių geometrinių formų. Net sudėtingos konfigūracijos konstrukcijos gaminamos taip pat lengvai kaip ir įprastos formos.

Tenkinančios įvairius papildomus saugumo reikalavimus ar kitokius specifinius apribojimus šios konstrukcijos išlieka ekonomiškai rentabilios.

NEMOKAMA SĄMATA JŪSŲ PROJEKTUI


  Mediniu konstrukciju pastatai Inovatyvi statyba www.santvaros.lt

  Medinių konstrukcijų žemės ūkio pastatai

  Žemės ūkio pastatai statomi turint itin suspaustą finansavimą, taip pat naudojant finansinę paramą – kreditus. Greita statyba leidžianti per maksimaliai trumpą laiką pradėti eksploatuoti statinį yra didelis MiTek sistemos privalumas.

  Laiku ir tikslai pagamintos konstrukcijos vežamos tiesiai į statybvietę ir montuojamos jų net nesandėliuojant. Per dieną sumontuojamos konstrukcijos, dengiančios apytiksliai 500 kv.m. plotą.

  Statybos inžinieriai turi nevaržomas galimybes parinkti konstrukcijų geometrinę formą bei dengiamo tarpatramio dydį, o lengvos medinės stogo konstrukcijos gali būti remiamos tiek ant medinių tiekant metalo, betono ar mūro atramų.

  Nė viena kita technologija negali pasigirti tokiu geru naudingumo koeficientu lyginant užstatomą plotą, konstrukcijų svorį, medžiagų sąnaudas ir jų kainą, kaip MiTek sistemos konstrukcijos.

  Žemės ūkio pastatų galerija

  Medinių konstrukcijų angarai - sandėliai

  Medinės konstrukcijos angarų ir sandėlių statybai nėra apribotos didelių tarpatramių, santvaros gaminamos naudojant dygiuotų plokštelių technologiją leidžia perdengti iki 42 m tarpatramius be papildomų atraminių sienų.

  Šios konstrukcijos yra lengvesnės už metalinį stogo konstrukcijų karkasą ir leidžia panaudoti lengvesnes ir pigesnes atramines kolonų ar sienų konstrukcijas gaunant efektingai didelius sandėliavimo plotus.

  Angarų - sandėlių galerija