Medinės santvarinės konstrukcijos didelių tarpatramių statiniams

Medines santvarines konstrukcijos dideliu tarpatramiu statiniams Inovatyvi statyba www.santvaros.lt

Medinėmis konstrukcijomis su dygiuotų plokštelių jungtimis galima perdengti itin didelius tarpatramius. Be papildomų atraminių sienų ar kolonų galima statyti iki 42 m pločio sandėlius ar angarus. Šios konstrukcijos yra 7 kartus lengvesnės už metalinį stogo konstrukcijų karkasą. Lengva stogo konstrukcija leidžia panaudoti lengvesnes ir pigesnes atramines kolonų ar sienų konstrukcijas gaunant efektingai didelius sandėliavimo plotus.

Neribotos formos ir dydžiai

MiTek sistemos konstrukcijos gali būti pačių įvairiausių geometrinių formų. Net sudėtingos konfigūracijos konstrukcijos gaminamos taip pat lengvai kaip ir įprastos formos. Tenkinančios įvairius papildomus saugumo reikalavimus ar kitokius specifinius apribojimus šios konstrukcijos išlieka ekonomiškai rentabilios.

Statybos inžinieriai turi nevaržomas galimybes parinkti konstrukcijų geometrinę formą bei dengiamo tarpatramio dydį, o lengvos medinės stogo konstrukcijos gali būti remiamos tiek ant medinių tiek ant metalo, betono ar mūro atramų.

Ne viena kita technologija negali pasigirti tokiu geru naudingumo koeficientu lyginant užstatomą plotą, konstrukcijų svorį, medžiagų sąnaudas ir jų kainą, kaip MiTek sistemos konstrukcijos.

Medinės santvarinės konstrukcijos didelių tarpatramių statiniams

Mažiau pastangų, daugiau galimybių

MiTek sistemos konstrukcijos į statybvietę atvežamos jau pilnai paruoštos montavimo darbams. Žemės ūkio ar komercinės paskirties statinys montuojamas per trumpą laiką. Tai garantuoja gerą investicijų atsiperkamumą, nes pastatytas pradedamas eksploatuoti per minimaliai trumpą laiką.

Be stogo konstrukcijų gaminamos ir rėminės sienos ir stogo komponentės, kurias sudaro tiek sienos tiek stogo elementai. Iš tokių rėminių konstrukcijų ruošinių angarai montuojami dar greičiau.

Rezultatas – gauname racionalų bei ekonomišką laikančių konstrukcijų karkasą, kuris ypač greitai ir lengvai surenkamas statybvietėje, o tai reiškia, kad yra ekonomiškai labai patrauklus ir konkurencingas.

Didelių tarpatramių konstrukcijos, panaudojant dygiuotųjų plokštelių jungtis sėkmingai naudotos daugiau kaip 110 pasaulio šalių. Gyvūnų prieglauda Aliaskoje, gamybinės patalpos Rusijoje, supermarketai Austrijoje ar Vokietijoje — tai tik maža dalis sėkmingai realizuotų projektų, panaudojant unikalią MiTek sistemą.

Gera investicija ilgalaikei perspektyvai

Statinio svoris panaudojant MiTek medinių konstrukcijų technologiją yra 7-15 kartų lengvesnis už betoninį ar metalinį angaro analogą. Be mažų gamybos kaštų ir greitų gamybos tempų šios lengvos konstrukcijos gerai tinka pastatams seisminėse zonose arba ten kur yra silpni gruntai.

Žemės drebėjimo atvejų veikiančios perkrovos apkrovos sumažėja iki 7-15 kartų. Unikalios MiTek jungimo plokštelių technologijos pagalba gauname standesnes ir stipresnes konstrukcijas, to pasekoje statinys yra stabilesnis, bet nepabrangsta. Investicija tampa saugesnė, o tai reiškia patraukli ilgalaikėje perspektyvoje.

Žemės ūkio pastatai

Medinės santvarinės konstrukcijos didelių tarpatramių statiniamsMaždaug 28 m tarpatramio stogo santvaros paukščių fermoje. (Rumunija) Žemės ūkio pastatai paprastai statomi turint itin suspaustą finansavimą, taip pat naudojant finansinę paramą—kreditus. Greita statyba leidžianti per maksimaliai trumpą laiką pradėti eksploatuoti statinį yra didelis MiTek sistemos privalumas.

Laiku ir tikslai pagamintos konstrukcijos vežamos tiesiai į statybvietę ir montuojamos jų net nesandėliuojant. Šios paukščių fermos stogo konstrukcijos, dengiančios 3360m2 plotą, buvo sumontuotos per 7 darbo dienas.

Kupolo formos santvaros

Didelio tarpatramio, kupolo formos santvaros sumontuotos ant bažnyčios stogo Lenkijoje. Tarpatramis viršija 20 metrų. Apatinė santvaros juosta išgaubta sprendžiant vidinį interjerą, o iš išorės formuoja įprastą dvišlaitį stogą

Jei norite tiksliai išspręsti architektūrinį sumanymą, sutaupyti laiko, panaudoti iš anksto pagamintas konstrukcijas montavimui tuomet MiTek technologija yra būtent tai ko Jums reikia.

Sporto arena

Medinės santvarinės konstrukcijos didelių tarpatramių statiniamsSporto arena Joensu mieste, Suomija. Pastatas yra 100 x 150 m išmatavimų. Stogo konstrukcija dengia 14675 m2 . Tai pati didžiausia medinė stogo konstrukcija šalyje.

Medinės konstrukcijos su dygiuotų plokštelių jungtimis čia panaudotos formuojant erdvines laikančias struktūras. Kelių sluoksnių racionaliai sujungti elementai ekonomiški ir efektyvūs perdengiamojo ploto, laikomosios galios, racionalaus ir ekonomiškumo panaudojimo bei galutinės stogo konstrukcijos kainos prasme.